O NAS

Villa & Gospoda Krakowska
ul. Bielska 1
43-356 Kobiernice
Villa & Gospoda Krakowska to nowy obiekt noclegowy powstały przy działającej już od 2013 roku restauracji Gospoda Krakowska. Znajdujemy się w Kobiernicach przy ulicy Bielskiej 1 (zaraz przy rondzie), w odległości ok 10 km od Bielska Białej, 50 km Katowic i 80 km Krakowa.
 
Nasz obiekt stanowi świetną bazę wypadową na szlaki górskie Beskidu Małego, z których szczególnie polecamy Górę Żar z kolejką linowo terenową, ze sztucznym jeziorem na szczycie oraz słonecznym stokiem narciarskim. Park rozrywki Energylandia znajduję się zaledwie 30 minut drogi od nas, a na miejscu, w naszej recepcji kupią Państwo bilety wstępu. W kilka minut samochodem dojedziecie również nad Jezioro Międzybrodzkie i Żywieckie, gdzie skorzystacie z wszelkiego rodzaju letnich rozrywek wakacyjnych.
 
W części noclegowej, w Villi Krakowskiej do dyspozycji Gości oddajemy 21 nowoczesnych pokoi, odpowiednich na pobyt służbowy jak i wypoczynkowy. Wszystkie pokoje są klimatyzowane, wyposażone w łazienkę z kabiną prysznicową, ręczniki, suszarkę do włosów, kosmetyki hotelowe, telewizor oraz biurko do pracy. Z okien pokoi rozciąga się wspaniały widok na panoramę Beskidów a część pokoi posiada dodatkowo balkony.
Gospoda Krakowska to nasza restauracja, która działa na lokalnym rynku gastronomicznym od ponad 10 lat. Poza niepowtarzalnym wystrojem i klimatem, atrakcją naszej Gospody jest kuchnia polska oraz europejska. Wszystkie produkty są zawsze świeże i pochodzą od sprawdzonych, najczęściej lokalnych dostawców. Nasze aktualne menu znajdą Państwo na stronie internetowej w kolejnej zakładce.
 
Organizujemy:
- spotkania firmowe, biznesowe
- biesiady tematyczne
- imprezy okolicznościowe
- konferencje, seminaria
- uroczystości rodzinne - wesela, chrzciny i inne
 
Naszym gościom zapewniamy pomoc przy organizacji wszelkich atrakcji dodatkowych.
Wszystkie osoby zainteresowane organizacją spotkań grupowych zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. 882 - 810 - 007 lub przez e-mail biuro@gospoda-krakowska.pl  
Serdecznie zapraszamy!

Masz pytania?

skontaktuj się z nami już teraz

POWRÓT DO MENU