VILLA - NOCLEGI

Villa & Gospoda Krakowska
ul. Bielska 1
43-356 Kobiernice
 
Villa & Gospoda Krakowska to nowy obiekt noclegowy, powstały przy działającej już od 2013 roku restauracji Gospoda Krakowska. Na część noclegową Villi Krakowskiej składa się 21 nowoczesnych pokoi, w nowym budynku którego architektura nawiązuje do regionalnej istniejącej już Gospody. Na terenie obiektu znajduje się monitorowany, bezpłatny, przestronny parking.

Nasze pokoje są odpowiednie zarówno na pobyt służbowy jak i wypoczynkowy. Wszystkie pokoje są klimatyzowane, wyposażone w łazienkę z kabiną prysznicową, ręczniki, suszarkę do włosów, kosmetyki hotelowe, telewizor oraz biurko do pracy. Z okien pokoi rozciąga się wspaniały widok na panoramę Beskidów a część pokoi posiada dodatkowo balkony.

Dysponujemy pokojami z dwoma oddzielnymi łóżkami oraz pokojami dla trzech osób gdzie, znajduje się łóżko małżeńskie i jednoosobowe. Jest możliwość wynajęcia pokoju do jednoosobowego wykorzystania.

Doba hotelowa trwa od godziny 15:00 w dniu przyjazdu do godziny 11:00 w dniu wyjazdu.
W cenie noclegu dla Gości przygotowana jest butelkowana woda mineralna na powitanie oraz śniadanie w godzinach 8:00-10:00.

Na terenie obiektu działa system automatycznej recepcji. Po wejściu do budynku możliwe jest bezobsługowe zameldowanie się w pokoju w specjalnym automacie, z wykorzystaniem indywidualnie wygenerowanego i przypisanego do rezerwacji kodu dostępu. Urządzenie pozwoli także opłacić rezerwację z pomocą terminala płatniczego, wystawić niezbędne dokumenty oraz wydać zaprogramowaną kartę do swojego pokoju.
  Cennik pokoi Cena za noc od
  Pokój 2 osobowy (2 osobne łóżka lub lączone)  od 260,00 zł
  Pokój 2 osobowy do pojedynczego wykorzystania  od 210,00 zł
  DE LUX Pokój 2 osobowy (2 osobne łóżka lub lączone)  od 280,00 zł
  DE LUX Pokój 2 osobowy do pojedynczego wykorzystania  od 250,00 zł
  Pokój dla 3 osób (łóżko małżeńskie + łóżko 1 osobowe) od 380,00 zł

Powyższe ceny zawierają: nocleg w wybranym rodzaju pokoju, podatek vat 8%, wodę mineralną na powitanie, śniadanie, dostęp do Internetu WI-FI, parking.
 

Serdecznie zapraszamy do rezerwacji !
Telefon: +48 882 810 007
E-mail: biuro@gospoda-krakowska.pl
VILLA - NOCLEGI
VILLA - NOCLEGI
VILLA - NOCLEGI
VILLA - NOCLEGI
VILLA - NOCLEGI
VILLA - NOCLEGI
VILLA - NOCLEGI
VILLA - NOCLEGI
VILLA - NOCLEGI
VILLA - NOCLEGI
VILLA - NOCLEGI
VILLA - NOCLEGI

Masz pytania?

skontaktuj się z nami już teraz

POWRÓT DO MENU