WESELA

Drogie Pary Młode mamy dla Państwa wspaniałą promocje !
NOCLEGI DLA GOŚCI WESELNYCH GRATIS 
Oferta dotyczy przyjęć planowanych na 2024 rok, dla przyjęć minimum 80 osób i podpisaniu umowy do końca lutego 2024 roku. Promocja dotyczy 8 pokoi dla maxymalnie 20 osób. Oferta nie dotyczy przyjęć oragnizowanych w miesiącach: lipiec, sierpień.
Jeśli będą Państwo zainteresowani większą liczbą noclegów przygotujemy specjalną indywidualną ofertę. W naszej Villi dysponujemy 21 pokojami 2,3 osobowymi, w których jesteśmy w stanie w stanie pomieść ok 45 osób. Wszystkie pokoje są klimatyzowane, wyposażone w łazienkę z kabiną prysznicową, ręczniki, suszarkę do włosów, kosmetyki hotelowe, telewizor oraz biurko do pracy. Z okien pokoi rozciąga się wspaniały widok na panoramę Beskidów a część pokoi posiada dodatkowo balkony.

Specjalizujemy się w organizacji przyjęć weselnych i okolicznościowych dla 30 do 120 osób. Poza niepowtarzalnym wystrojem i klimatem, atrakcją naszej Gospody jest kuchnia polska oraz europejska. Wszystkie produkty są zawsze świeże i pochodzą od sprawdzonych, najczęściej lokalnych dostawców.
Oferujemy Państwu dwie sale, które mogą pomieścić do 120 osób. Do dyspozycji Gości oddajemy piękną sale tarasowa z widokiem na góry oraz regionalną Izbę Krakowską na piętrze głównej restauracji.

Pragniemy tworzyć przyjęcia weselne na najwyższym poziomie, dlatego zawsze kierujemy się oczekiwaniami Pary Młodej i podchodzimy indywidualnie do każdego zamówienia. Dzień ślubu jest jednym z ważniejszych wydarzeń w życiu Pary Młodej, a przyjęcie weselne jest jego ukoronowaniem. Ten dzień zapada głęboko w pamięć i serce gdzie nawet po wielu latach budzi gorące emocje. Dlatego warto, aby miał odpowiednią oprawę, atmosferę i został profesjonalnie przygotowany. Liczymy na Państwa zaufanie a stworzymy klimat miejsca do którego z pewnością zechcecie Państwo powrócić aby uczcić kolejne ważne momenty Waszego życia.

W ofercie menu na rok 2023, proponujemy Państwu 3 pakiety skomponowane z min. 3 daniowego obiadu, bufetu zimnego oraz 2-3 ciepłych kolacji, w cenach od 290,00 zł – 330,00 zł/os.

W standardzie każdego przyjęcia oferujemy Państwu:
- powitanie Młodej Pary chlebem swojskim i sola
- toast winem musującym z owocami
- owoce sezonowe na półmiskach
- opiekę konsultanta ślubnego podczas wszystkich przygotowań
- bezpłatny parking
- pokój dla Pary Młodej w noc wesela – gratis
- pakiet napoi bezalkoholowych bez limitu: kawa z expresu, herbata czarna oraz owocowe – podawane w formie bufetu, napoje gazowane 0,2 w szkle – podawane w formie bufetu, soki, woda niegazowana z cytryną – serwowane w stoły.

Aby uzyskać więcej informacji, zadzwoń 664 415 355 / 882 810 007 lub napisz gospoda@gospoda-krakowska.pl.

WESELA
WESELA
WESELA
WESELA
WESELA
WESELA
WESELA
WESELA
WESELA

Masz pytania?

skontaktuj się z nami już teraz

POWRÓT DO MENU