DLA FIRM

Villa & Gospoda Krakowska specjalizuje się w organizacji i obsługi konferencji, szkoleń oraz spotkań biznesowych i wszelkiego rodzaju tematycznych imprez firmowych.

Serdecznie zapraszamy do organizacji wigilii firmowych w naszym obiekcie. Świąteczne spotkanie w nastrojowej restauracji to najlepszy pomysł na zakończenie roku z pracownikami. W naszej ofercie mamy specjalne przygotowane propozycje menu wigilijnego już od  90,00 zł od osoby ! Więcej informacji pod numerem telefonu 882 810 007 lub e-mail biuro@gospoda-krakowska.pl

Dogodna lokalizacja, kompleksowa obsługa i wyposażenie w wysokim standardzie, czynią z naszego obiektu odpowiednie miejsce na spotkanie firmowe w regionie Beskidu Małego. Doświadczenie w pracy przy organizacji konferencji i szkoleń pozwalają nam na kompleksową i w pełni profesjonalną ich organizację. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać nawet najtrudniejszym wymaganiom, a każde zlecenie traktujemy indywidualnie i priorytetowo.

Dysponujemy dwiema salami w których można zorganizować szkolenie, spotkanie firmowe czy kolacje z imprezą. Mogą pomieścić od 20 do 120 osób – w zależności od przyjętego rozmieszczenia krzeseł. Układ konsultujemy zawsze z organizatorami.
Część noclegową obiektu stanowi 21 nowoczesnych 2 osobowych pokoi, w których możemy przenocować ok 40 - 45 osób.

W salach wielofunkcyjnych do dyspozycji Gości są rzutniki multimedialne, ekrany, oraz flipcharty a wszystkie nasze sale i pokoje są klimatyzowane.

Villa Gospoda Krakowska stanowi również świetną bazę wypadową na szlaki górskie Beskidu Małego, z których szczególnie polecamy Górę Żar z kolejką linowo terenową, ze sztucznym jeziorem na szczycie oraz słonecznym stokiem narciarskim. Park rozrywki Energylandia znajduję się zaledwie 30 minut drogi od nas, a na miejscu, w naszej recepcji kupią Państwo bilety wstępu. W kilka minut samochodem dojedziecie również nad Jezioro Międzybrodzkie i Żywieckie, gdzie skorzystacie z wszelkiego rodzaju letnich rozrywek wakacyjnych.

Wszystkie osoby zainteresowane organizacją spotkań zapraszamy do kontaktu,
telefon: 882 810 007, e-mail: biuro@gospoda-krakowska.pl

DLA FIRM
DLA FIRM
DLA FIRM
DLA FIRM
DLA FIRM
DLA FIRM
DLA FIRM
DLA FIRM

Masz pytania?

skontaktuj się z nami już teraz

POWRÓT DO MENU